Mokesčių klausimai, o ypač su jais susijusios problemos ir nesklandumai, nėra nei lengvi, nei itin malonūs. Net jei juos patikite profesionalams, ne visada pavyks išvengti komplikuotų kalbų, sudėtingų paaiškinimų ir gaišaties. Tačiau mes, subūrę modernaus požiūrio, patyrusį bei dėmesingą kolektyvą, esame kiek kitokie – nuo jaukios darbinės aplinkos iki požiūrio į klientą ir jo poreikius. Todėl galime didžiuotis savo darbu ir rezultatais.  

KJA Consultancy – patyrusių ekspertų komanda, sukaupusi ilgametę profesinę patirtį didžiosiose audito kompanijose bei valstybinėse mokesčių administravimo institucijose. Mūsų komandos nariai specializuojasi konkrečių mokesčių taikymo bei planavimo srityse. Galime pasidžiaugti, jog teikdami aukščiausios kokybės paslaugas ir nuosekliai bei atidžiai atsižvelgdami į klientų interesus, pelnėme tiek Lietuvos, tiek užsienio kompanijų pasitikėjimą.  

Mūsų klientai – vietinės bei tarptautinės kompanijos ir pavieniai asmenys, kuriems reikia profesionalaus patarimo įvairiais mokesčių klausimais: administravimo, mokestinių įsipareigojimų, ginčų ar kitų mokesčių teisės problemų sprendimo.  

Mes nebandome konkuruoti su audito, buhalterinės apskaitos ar teisinių konsultacijų kompanijomis, kurios siūlo itin plataus spektro paslaugas. Specializuojamės labai konkrečiose srityse, kuriose esame kompetetingiausi ir stipriausi.  

KJA Consultancy tikslas – rasti geriausius atsakymus į Jūsų klausimus.